TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

ETA
Pečenka MAX

Spať na: ETA
Pečenka 0133

Tradične, jednoducho a kdekoľvek – ETA Pečenka MAXElektrický hrniec na pečenie určený pre rôzne spôsoby prípravy jedla. Od klasického pečenia mäsa, zapekania cestovín, až po dusenie a varenie. Jedla pripravené v Pečenke nestrácajú chuť, mäso nevysychá a jej prevádzka je až o 80% úspornejšia než klasická rúra. Teraz tiež v prevedení MAX s príslušenstvom

Voňavé šťavnaté mäso a chrumkavý múčnik zvládnete aj mimo svoju moderne vybavenú domácnosť. Ako? ETA má riešenie, ktoré vám umožní v malých bytových kuchyniach, na chalupe, alebo na dovolenej piecť pohodlne bez toho, že by sa Vám zvýšila spotreba elektrickej energie, a hlavne, stačí vám jediný spotrebič. Pečenka ETA.

Pracovná nádoba Pečenky je z nepriľnavého povrchu (teflon) a výnimočný je jej praktický štvorcový tvar. Ten oceníte najmä pri pečení typických ‚‚Honzových‘‘ buchiet. Veko s nerezovou obrubou a špeciálnymi ventilačnými otvormi disponuje praktickým skleneným priezorom.

Bezpečnú prevádzku zaisťuje tiež poistka automatického vypnutia pri odobratí veka. Podstavec je stabilný a tepelne odizolované držadlá umožňujú bezpečnú obsluhu a manipuláciu. Praktickosť doplňuje aj dĺžka prívodného kábla 1,5. Moderný dizajn Pečenky ETA padne do modernej kuchyne aj na chalupu.

Časovač/minútka nie
Displej bez displeja
Nastaviteľná teplota nie
Funkcia hrnce pečie
Funkcia hrnce varí
Funkcia hrnce zapeká
Funkcia hrnce griluje
Objem hrnca/panvice 4.3 l
Príkon hrnca/panvice 475 W
115 €
Nasleduje: Sencor
SPR 3600WH

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012