TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

LG
GBB62PZFFN

Spať na: Gorenje
RK62EXL4
649 €

LG GBB62PZFFN


Invertorový lineárny kompresor s 10-ročnou zárukouChladiaca časť


Kombinovaná smart chladnička LG GBB62PZFFN ponúka dostatočne veľký objem vo svojej chladiacej časti, a to až 277 litrov. Chladiaca časť je vybavená mimoriadne tvrdými sklenenými poličkami, ktoré udržia aj veľké množstvo potravín, čo určite využijete hneď, ako si domov donesiete väčší nákupVo výbave chladničky je aj priehľadná plastová zásuvka Fresh Balancer pre uloženie zeleniny a ovocia a Fresch Converter pre skladovanie mäsa, rýb a zeleniny.

Multi Air Flow systém


Zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu v celom chladiacom priestore. Tesnenie dverí kombinovanej chladničky LG je ošetrené antibakteriálnou ochranou, ktorá bráni rastu plesní, čím sa zabraňuje deformácií dverného tesnenia.

Funkcia LINEARCooling


Znižuje kolísanie teploty na ± 0,5 °C a udržuje čerstvosť potravín dlhšiu dobu.* Invertorový lineárny komopresor LG udržuje stálu teplotu v chladničke. Stála teplota je hlavným faktorom pre udržanie dlhšej čerstvosti potravín.

Ovládajte chladničku na diaľku


Pomocou kompatibilného smartfónu a aplikácie LG SmartThinQ™ môžete na diaľku nastaviť teplotu, aby bola vaša chladnička pripravená na uskladnenie veľkého nákupu.

Chladenie NatureFresh


Systém LG NatureFresh Cooling zabezpečuje rovnomerné prúdenie chladného vzduchu cez viacero otvorov. Vďaka tomu je sa chladiaci priestor ochladzuje rovnomernejšie. V porovnaní so systémami Semi No Frost je prúdenie chladného vzduchu lepšie až o 76 %.

Mraziaca časť


Objem mraziaceho priestoru je 107 l. Ponúka 3 plastové zásuvky pre uchovávanie zmrazených potravín, z toho 1 Big Box a 1 drôtenú poličku. Za 24 hodín zvládne zmraziť až 14 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom. Zároveň je mimoriadne odolný i voči poruchám a výpadkom elektrického prúdu. I vtedy zaručuje perfektné výsledky, pretože udrží potraviny v chlade až 19 hodín. Prieduchy Door Cooling nachádzajúce sa v prednej časti chladničky zchladia potraviny vo dverách až o 32 % rýchlejšie

Nastavte si optimálnu teplotu podľa typu potravín


Smart Diagnosis inteligentná chladnička LG vám prostredníctvom technológie Smart Diagnosis umožní rozpoznať možné problémy len za 20 sekúnd.

Technológia Total No Frost


Vďaka technológii Total No Frost je zaručené rovnomerné a rýchle chladenie, dlhšie čerstvé potraviny a čistý interiér kombinovanej chladničky. Chladničku nie je nutné odmrazovať, nakoľko technológia Total No Frost zabraňuje vzniku námrazy.
• Hrubý objem 419 litrov
• Čistý objem (chladničky/mrazničky) 384 (277 / 107) litrov
• Displej Externý LED
• Energetická trieda A+++ (v rozsahu A+++ až D)
• Spotreba energie 193 kWh/rok (0,79 kWh/deň)
• Mraziací výkon 14 kg/deň
• Akumulačná doba 19 hod.
• Počet teplotných senzorov 4
• Klimatická trieda SN-T
• Hlučnosť 36 dBRozmery (š x v x h) 595 x 2030 x 682 mm
• Hmotnosť (čistá/balenie) 77 / 81 kg
• Možnosť otočenia dverí ÁN0
• Farba Platinum Silver
Nasleduje: LG
GBB62SWFFN

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012