TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
TAMATEX ELEKTRO
Stará Ľubovňa

Po-Pia 8:00 - 16:30
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa zatvorené
 

Dovoz tovaru
Pri nákupe tovaru v hodnote nad 200,- eur poskytujeme rozvoz tovaru v okrese Stará Ľubovňa bezplatne, čo je prejavom našej maximálnej ústretovosti a nadštandardnosti služieb. 
ZBER STARÝCH ELEKTROSPOTREBIČOV

Pri zakúpení nového elektrospotrebiča a dovoze tovaru nás môžete požiadať o zvoz starého spotrebiča.

VIVA-SLOVAKIA.sk
VIVA-SLOVAKIA.sk - aktívna dovolenka s bohatým animačným programom.
Odporúčané hotely, aquaparky, kúpele , lyžiarske strediská či celé regióny Slovenska poskytujúce kvalitný animačný program pre dospelých i pre deti, poskytujúce zábavu  pre celú rodinu.
Okrem toho organizácia Slovenských Dní v nákupných centrách na Slovensku aj v zahraničí a predovšetkým množstvo súťaží o zaujímavé ceny.

Ponúkame Vám široký výber kuchynských liniek, vstavaných skríň, komôd, postelí, detských a študentských izieb, schodísk , drevených a nerezových zábradlí  a interierových dverí vo vysokej kvalite s praktickými skúsenosťami od roku 1994.

Stolárstvo Kendra - Profesionáli na interiérové dvere - Poprad (Kravany) - výroba interiérových dverí a postelí na mieru z masívu s dodávkou a montážou tovaru na celom území Slovenska.

V prípade oslovenia našej firmy potencionálnym zákazníkom ohľadom dodania interiérových dverí ponúkame možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru (kuchyne, jedálenské kúty, postele, skrine, kompletné vybavenie šatníkov, schody, regále...).

Zaoberáme sa veľkoformátovou tlačou a laminovaním, polepom automobilov a výkladov, tvorbou grafických návrhov, fotografovaním. Naša spoločnosť Vám vyrobí podľa Vášho želania rôzne reklamné predmety a darčeky s vlastnou potlačou.

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012