TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

Mora
IM 652

Spať na: Mora
IM 533
399 €

Vstavaná integrovaná umývačka Mora IM 652


Je výnimočná pre svoju nízku spotrebu energie, vďaka ktorej je radená do energeticky veľmi úspornej triedy A+++. S účinnosťou umývania a sušenia "A", spotrebou vody 9,5 l a hlučnosťou 45 dB bude váš riad dokonale čistý, navyše vám ušetrí veľa vody a elektrickej energie a výsledkom budete ohromení. S 3zásuvkami z toho jednou príborovou zásuvkou je vhodná aj do väčších rodín, keďže je do nej možné umiestniť až 16 obedových súprav naraz. Ovládací panel je skrytý a je vybavený tlačidlovým ovládaním s displejom a mnohými praktickými programy, ako napr. úsporným ECO programom, rýchlym 20 minútovým programom, AUTO programom alebo odloženým štartom 0-24h. So systémom AquaStop sa nemusíte obávať nemilého prekvapenia v podobe pretečenia. Prívodná hadica sa totiž skladá z dvoch odolných vrstiev a hneď pri vodovodnom kohútiku je bezpečnostný ventil, ktorý vám zaručí maximálnu ochranu vášho domova pred zničením vodou. Po ukončení programu zvukový alarm signalizuje koniec umývania.

Veľmi tichá prevádzka - Veľmi tiché umývačky pre vašu nerušenú domácnosť
Najtichšie umývačky vydávajú za prevádzky hluk iba 45 dB. Tichú prevádzku umožňuje špeciálne odhlučnenie v kombinácii s výkonnými pohonmi, vysoko kvalitnými súčiastkami a inovatívnymi riešeniami umývacích systémov.

Energetická trieda A+++ - Úsporná prevádzka a nízka spotreba energie
Umývačky MORA sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne požiadavky na energetickú triedu - sušenie a umývanie. Triedy A++ a A+++ sú dôkazom najefektívnejšieho umývania a sušenia a prepracovaných materiálov, ktoré vám prinášajú maximálnu úsporu pri jej prevádzke.

Funkcia Odložený štart - Naplánujte čas pre čisté nádoby
Táto funkcia vám umožní naprogramovanie zapnutia umývačky až 24 hodín vopred. Vy tak môžete využiť napríklad výhodných nočných taríf za elektrinu alebo si automaticky zapnúť umývačku v čase, ktorý vám najviac vyhovuje a mať riad čistý presne, kedy ho potrebujete.

Total AquaStop - Bezpečie proti uniku vody
Vaše bezpečie a pokojný spánok či odchod do práce vám zaistí bezpečnostná funkcia AquaStop. Umývačku tak môžete nechať v prevádzke cez noc aj inokedy úplne bez dohľadu. V prípade úniku vody alebo zatopení sa funkcia AquaStop automaticky aktivuje, odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže umývačky. Funkcia AquaStop zostáva trvalo aktívna po celú dobu životnosti vašej umývačky.

3 úložné koše - Každý riad má svoje miesto na dokonalé umytie
Umývačky MORA sú vybavené 3 úložnými košmi pre maximálnu prehľadnosť a kapacitu riadu v umývačke. Veľmi prakticky umiestnenú zásuvku na príbory nájdete v hornej časti umývačky. Tento kôš vám zaistí vynikajúce výsledky pri umývaní príborov, nožov a ďalších kuchynských náčiní. Ďalšie dva koše sú perfektne prispôsobené pre akékoľvek ďalšie riady všetkých rozmerov i tvarov. Prúd vody aj umývací prípravok sa vďaka štruktúre košov dostáva aj k tým najsilnejšie znečisteným plochám riadu.
• kapacita umývačky 16 jedálenských súprav
• 3 úložné koše
• odložený start (0-24 hod)
• samočistící filtr
• pre tablety 3v1

• úsporný Eco program
• funkce Total Aqua Stop proti přetečení
• zvuková signalizácia konca umývania
• energetická třída: A+++
• Účinnosť umývania: A

• Účinnosť sušenia: A
• Hlučnosť: 45 dB
• spotřeba energie: 0,86 kWh
• spotřeba vody: 9,5 l
• elektrické napätie: 230 V
409 €
Nasleduje: Mora
im 633

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

December 2021
Akciový leták HOME elektro - EURONICS - APRÍL 2021
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012